Eva Decroix

Právní vzdělání jsem absolvovala ve Francii (Université de Bretagne Sud a Université Lille II) a aktuálně dokončuji doktorské studium na Karlově univerzitě v Praze.

Tato zahraniční zkušenost mi umožnila v právních věcech získat tolik potřebný širší nadhled, ze kterého dosud denně čerpám. Můj způsob práce je mimo jiné díky této zkušenosti odlišný a bohatší. Pobyty v zahraničí mi navíc umožnily plynně přecházet při poskytování právních služeb z češtiny do francouzštiny či do angličtiny a pracovat s klienty z různých koutů světa, za což jsem vděčná.

Eva Decroix

Máte-li jakýkoliv právní problém, se kterým si nevíte rady, nepodceňujte jej a obraťte se na advokáta. Každý problém má své řešení, ale čím dříve se začne řešit, tím je řešení snazší a cesta ven rychlejší. Nepodnikejte důležité právní kroky na vlastní pěst. Běžte se poradit! Eva Decroix je Váš advokát v Jihlavě.

Krátká konzultace v počátcích podnikání nebo řešení majetkového sporu vám ušetří velké starosti a náklady v dalších letech. Advokát je Váš „přítel na telefonu“ – vždy připraven poradit při pochybách o správné odpovědi a zvolené cestě.

Advokátní kancelář Decroix je členem: