Mediace

O čem je mediace? O Vás! Je to natažená ruka směrem k ukončení sporu, který vás vysává a trápí. Mediace je příležitost sejít se okolo jednoho stolu, vyříkat si křivdy a zkusit pohlédnout dopředu.

To nebývá jednoduché a já jako mediátorka jsem tu od toho, abych Vám v tom pomohla. Nejdříve si vyslechnu Váš příběh a pokusím se pochopit. Druhou stranu také. Společně poté vyčistíme vzduch a budeme hledat všechny varianty řešení. Nejlepší řešení Vašich problémů a sporů totiž máte v rukou Vy sami. Jen ho najít. Vykopat to semínko. Mediace je o hledání Vašeho semínka smíru a klidu. Je to o oťukávání možností a úlevě duši.

Jsem oficiální mediátorka, zapsaná v seznamu ministerstva spravedlnosti.

Mgr. Eve Decroix, advokát - mediace

Soubory ke stažení:

Máte-li jakýkoliv právní problém, se kterým si nevíte rady, nepodceňujte jej a obraťte se na advokáta. Každý problém má své řešení, ale čím dříve se začne řešit, tím je řešení snazší a cesta ven rychlejší. Nepodnikejte důležité právní kroky na vlastní pěst. Běžte se poradit! Eva Decroix je Váš advokát v Jihlavě.

Krátká konzultace v počátcích podnikání nebo řešení majetkového sporu vám ušetří velké starosti a náklady v dalších letech. Advokát je Váš „přítel na telefonu“ – vždy připraven poradit při pochybách o správné odpovědi a zvolené cestě.

Advokátní kancelář Decroix je členem: