Rodinné právo

Hledáte advokáta v Jihlavě pro vytvoření předmanželské smlouvy? Rozvádíte se a potřebujete pomoci? Pomůžeme vám také se svěřením dětí do péče, výživným...

Předmanželské smlouvy

Do manželství vstupují dva lidé, kteří se rozhodli začít novou životní etapu a považují svůj vztah za pevný a harmonický. Aby takový zůstal i nadále a nerozbily ho spory o majetek, je ideálním řešením uzavření předmanželské smlouvy. Budoucí manželé by o sobě měli vědět všechno a tato smlouva vám jistě pomůže důležité finanční otázky vyřešit ještě před vyslovení toho krásného ANO.

Rozvody

Pokud jste již dlouho neúspěšně řešili vzájemné konflikty a rozvod se stal jedinou možnou cestou, vězte, že je to nejen velmi citlivá záležitost, ale také proces, který s sebou přináší několik velmi důležitých rozhodnutí. Je proto nutné zachovat se rozumně a vyřešit i situaci s nezletilými dětmi a společnými financemi. S mou pomocí jistě tuto těžkou chvíli zvládnete.

Svěření dětí do péče

Určitě je pro vás nejdůležitější štěstí vašich dětí a zároveň se chcete podílet na jejich výchově i po rozvodu manželství. V opatrovnickém řízení bude soud rozhodovat o svěření do péče jednoho z rodičů, případně střídavé či společné péči. Myslete hlavně na své potomky a pojďme jim společnými silami zabezpečit šťastné chvíle i po vašem rozchodu.

Výživné

Nejčastěji stanovuje soud alimenty ve vztahu matka – otec – dítě. Není to ale jediný typ výživného, který náš právní systém zná. Zákon pamatuje i na neprovdané matky, vyživovací povinnost mezi předky a potomky i mezi manžely. Ráda vám tedy pomohu, ať už jde o plnění nebo vymáhání alimentů, které soud určil ve vašem případě.

Máte-li jakýkoliv právní problém, se kterým si nevíte rady, nepodceňujte jej a obraťte se na advokáta. Každý problém má své řešení, ale čím dříve se začne řešit, tím je řešení snazší a cesta ven rychlejší. Nepodnikejte důležité právní kroky na vlastní pěst. Běžte se poradit! Eva Decroix je Váš advokát v Jihlavě.

Krátká konzultace v počátcích podnikání nebo řešení majetkového sporu vám ušetří velké starosti a náklady v dalších letech. Advokát je Váš „přítel na telefonu“ – vždy připraven poradit při pochybách o správné odpovědi a zvolené cestě.

Advokátní kancelář Decroix je členem: